50-lecie matury 1971-1972-1973

Stowarzyszenie Wychowanków od lat kultywuje tradycję wręczania dyplomów 50-lecia osobom, które ukończyły maturę pół wieku wcześniej oraz mogły pojawić się w Szkole. Zwykle uroczystość ta odbywa się w dniu składania przysięgi przez uczniów klas pierwszych, co dodatkowo podkreśla ciągłość trwania Szkoły i batorackiego ducha. Niestety w związku z pandemią tradycja ta została przerwana. W tym roku, korzystając ze Zjazdu, chcielibyśmy do niej wrócić. Dlatego serdecznie zapraszamy:

• maturzystów z roku 1973 do Szkoły w piątek 29 września o godzinie 10:00; w tym terminie odbędzie się także zaprzysiężenie klas pierwszych;
  • maturzystów z lat 1971 i 1972 do Szkoły na oficjalne uroczystości zjazdowe w auli w sobotę 30 września, o godz. 11:00.

Bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia, ponieważ dyplomy są przygotowywane dla osób, które wcześniej zgłoszą swoje uczestnictwo lub poinformują, że nie mogą się zjawić, ale chętnie odbiorą dyplom w innym terminie (lub poproszą Kolegę/Koleżankę o odbiór w trakcie trwania Zjazdu). W przypadku osób, które zmieniły nazwisko (np. Koleżanek, które zdecydowały się przyjąć nazwisko męża), konieczne jest ustalenie, które dane osobowe preferują mieć na pamiątkowym dyplomie. Jest to zależne od woli samych zainteresowanych (podobnie jak użycie lub nie, drugiego imienia).

W związku z tym prosimy o mail lub telefon do Kolegów z Zarządu, w zależności od rocznika matury.

Oczywiście wszystkich maturzystów zachęcamy także do wypełnienia formularza rejestracyjnego i udziału w Zjeździe 105-lecia.