50-lecie matury

Drogie Koleżanki i Koledzy, maturzyści z roku 1969

Dyrekcja Liceum im. Stefana Batorego ostatecznie zaplanowała ślubowanie klas pierwszych i ich oficjalne przyjęcie w poczet uczniów Liceum na poniedziałek 14 października o godzinie 11:00 w szkolnej auli.

Na uroczystość zaproszeni są i pamiątkowe dyplomy otrzymają absolwenci sprzed lat siedemdziesięciu (rok matury 1949), sześćdziesięciu (rok matury 1959) oraz pięćdziesięciu (rok matury 1969).

Stowarzyszenie zaprasza w imieniu Szkoły i absolwentów:

prof. Irminę Dmowską, geografia
prof. Krystynę Gogelę, biologia
prof. Janinę Lenkiewicz, język rosyjski
prof. Ryszarda Pietrzaka, przysposobienie obronne
prof. Barbara Romankiewicz, wychowanie fizyczne
prof. Andrzeja Turowskiego, wychowanie fizyczne i przysposobienie obronne.

Po uroczystości w auli, spotykamy się z naszymi gośćmi w sali nr 24 – parter.

Proponujemy składkowy catering przygotowany przez panią Monikę Sapalak ( prowadzi stołówkę i szkolny bufet) kawa, herbata, kanapki i ciastka oraz specjalny tort. Orientacyjny koszt– 40 zł

Koordynatorem spotkania jest Kolega Andrzej Michna (matura 1968 – klasa prof. Edwarda Ziółkowskiego).

Kontakt oraz zgłoszenie uczestnictwa w uroczystości drogą mailową:

akmichna@stowarzyszenie.batory.edu.pl

(prosimy umieścić w DW kontakt@stowarzyszenie.batory.edu.pl)

oraz telefonicznie: 604 618 051.

W zgłoszeniu proszę umieścić tekst :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych kontaktowych: – imię i nazwisko, adres email, nr telefonu w celu informowania o uroczystościach 50-lecia matury w 2019 roku.

PS. Panie prosimy o podanie w zgłoszeniach aktualnego nazwiska/nazwisk a w nawiasie nazwisko z czasów szkolnych.