50-lecie matury

Drogie Kolezanki i Koledzy, maturzyści z roku 1969

Jak zapewne słyszeliście, tradycją w naszej Szkole jest świętowanie 50-lecia matury. Dyrekcja liceum wręcza jubilatom okolicznościowe dyplomy w dniu święta szkoły czyli prawdopodobnie (data jeszcze niepotwierdzona) w piątek 27 września. Bardzo prosimy wszystkich naszych absolwentów z roku 1969 o kontakt z nami z zarządu Stowarzyszenia wychowanków i z kolegami, mailowy, telefoniczny, sms`owy.

Koordynatorem spotkania jest Kolega Andrzej Michna (matura 1968). Można się z nim kontaktować drogą mailową: akmichna@stowarzyszenie.batory.edu.pl (prosimy też umieścić kontakt@stowarzyszenie.batory.edu.pl w kopii maila) oraz telefonicznie: 604 618 051.

Okres wakacyjny

Do września Szkoła i Stowarzyszenie Wychowanków nie pracują na pełnych obrotach. Pozostajemy w kontakcie zdalnym. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.